szkolenia z joomla, wordpress i drupal

WordPress – optymalizacja pod kątem wyszukiwarki

18 czerwca 2010 | Optymalizacja SEO,WordPress

WordPress to popularny system blogowy. Pozwala nam w przeciągu kilku minut ustawić nowy internetowy pamiętnik, bez znajomości jakichkolwiek podstaw programowania. Ze względu na swą elastyczność WordPress stał się wyjątkowo wydajnym systemem do tworzenia stron pozycjonujących. Strony pozycjonujące, w tymwypadku blogi pozycjonujące służą temu, by zwiększać popularność strony, którą chcemy wypozycjonować poprzez umieszczanie odnośników do niej we wpisach lub na podstronach. Istnieje ogromna ilość wskazówek, zasad i porad dotyczących pozycjonowania, ale nie będziemy się nimi tutaj zajmować.

WordPress miał jak dotąd poważny problem – kolejne notki nie posiadały oddzielnych opisów strony ani nie generowały dopasowanych słów kluczowych! W czym to może przeszkadzać? Otóż osobne słowa kluczowe dla każdego wpisu zwiększają jego wartość pozycjonerską!

Wtyczka „All in one seo pack” naprawia ten błąd. Od teraz każdy wpis będzie mógł posiadać osobne informacje, które poprawią jego skuteczność przy pozycjonowaniu.

Opisywana wtyczka posiada swoje polskie tłumaczenie, więc nie będzie żadnego problemu z dopasowaniem jej do naszego bloga. Zawsze aktualną wersję można pobrać z tej strony: http://www.zyski.net/2007/10/29/wtyczka-all-in-one-seo-pack-polskie-tlumaczenie/

Na wyżej wymienionej stronie znajdziemy także opis, jak ją zainstalować. Polecam wszystkim posiadanie aktualnej wersji – to zapewni nam najlepsze wyniki w pozycjonowaniu oraz bezpieczeństwo używanego oprogramowania.

Losowe artykuły


Leave a Reply